O nas

Witamy na stronie firmy Polifun Garden s.c. Jeśli planujecie Państwo budowę lub remont placu zabaw, boiska sportowego czy też bieżni, jeśli marzycie o nowoczesnym i nietypowym zagospodarowaniu swojego ogrodu to z pewnością znaleźliście się we właściwym miejscu.

Zajmujemy się zarówno budownictwem sportowym i rekreacyjnym, jak i remontami obiektów powstałych w ciągu ostatnich dwudziestu lat. Dzięki nabytemu doświadczeniu wiemy, że każdy drobny szczegół ma przy tego typu realizacjach ogromne znaczenie. Oprócz terminowości cechuje nas kreatywność oraz dbałość o detale. Jesteśmy pewni, że dzięki temu obiekty przeznaczone dla dzieci i młodzieży nie tylko są atrakcyjne ale przede wszystkim bezpieczne.

Oferujemy Państwu fachowe doradztwo, kompleksowe wykonawstwo oraz serwis nawet najdrobniejszych ubytków i śladów starzenia nawierzchni poliuretanowych. Mamy do dyspozycji szeroką gamę kolorów i komponentów uznawanych na całym świecie. Dzięki codziennie zdobywanemu doświadczeniu gwarantujemy Państwu terminowość, fachową obsługę i najwyższą jakość prac.

Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę! Wiemy, że o jakości możemy mówić tylko kiedy tym, co do nas wraca są klienci a nie reklamacje.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

Zespół Polifun Garden s.c.